آموزش کسب درآمد آنلاین-بازاریابی در اینستاگرام

آموزش کسب درآمد آنلاین-بازاریابی در اینستاگرام

بازاریابی در اینستاگرام

مطمعنن بعد از اینکه تصمیم میگیریم کسب و کارمون رو در اینستاگرام راه اندازی کنیم باید یک تفاوتی نسبت به پیج های شخصی داشته باشیم. برای فروش باید از دانسته هایی اطلاع داشته باشیم که موجب فروش برای ما بشه . اما چطور باید برای محصولات خودمون بازاریابی کنیم ؟ چطور باید فروش رو در اینستاگرام انجام بدیم ؟ یا اگه فروش داریم چطور میتونیم فروش رو افزایش بدیم ؟ اینها همه سوالاتی هستن که برای همه پیش میاد اما کمتر کسی دنبالش میره و پیگیر میشه آموزش میبینه و گاهی افراد میدونن ولی عمل نمیکنند . ما میخوایم تو این مقاله آموزش ها و ترفندهایی در مورد فروش اینستاگرام براتون به اشتراک بگذاریم . پس با این مقاله با ما همراه باشید 

بازاریابی در اینستاگرام:


بازاریابی در اینستاگرام یا همان اینستاگرام مارکتینگ  از مباحث طولانی میباشد که در خیلی از سایت ها به آن پرداخته شده اما موارد اصلی در آن سایت ها گفته نشده است که ما چگونه بتوانیم از امکانات ساده و اساسی اینستاگرام کاربرد کرده لغایت محصولات خویش را اغلب از پیش تبلیغ کنیم. امکاناتی چون کامنت گذاشتن زیر پست ها و یا ارسال دایرکت های تبلیغاتی یا استفاده بهینه از امکان استوری و… که به روشخلاصه در مورد اینها سخن خواهیم گفت.

اما چگونه از این ویژگی ها بهره‌گیری کنیم. برای مثال آیا شما نمیتوانید محصول خویش را در پایین پست ها به روش کامنت گذاری تبلیغ کنید و ایا نمیتوانید متنی را آماده و آنرا برای پیج های خاصی دایرکت کنید. از همه مهم تر چرا نباید از قسمت استوری بهره‌گیری کرد

وقتی امکاناتی چون برچسب های نظرسنجی یا سوالی  دارد و به نوعی دارند داد میزنند برای چالش کشیدن مخاطب هایتان حال این چالش در مورد تبلیغ محصول هایتان باشد که چه عالی، بعد حتما از نتایج استوری خود  استفاده کنید و سعی کنید کاربران خود را به چالش بکشید البته در آینده درباره بازاریابی در اینستاگرام ویدیو آموزشی را برای شما عزیزان انتشار خواهیم داد.

پست گذاری به روش مرتبط در اینستاگرام:


داخل پیج خویش پست های متعددی را به انتشار بگذارید در طول روز یک یا دو پست را منتشر کرده و حتی بر روی برخی از آنها مانور دهید. اگر میتوانید مسابقات و  کمپین های خاصی را آغاز کنید و به نوعی کاربران تان را به چالش بکشید به نحوی که تبلیغات دهن به دهن در بین کاربران و مخاطب هایتان افزیش یابد.

پست هایی که میگذارید را با تصاویر و فیلم ها با کیفیت و جالب و چشمنواز انتشار دهید و یا حتی استوری هایی که در طول روز میگذارید را نیز از عکس های با کیفیت و اندازه های مخصوص استوری به انتشار درآورید. از فرآورده های خودتان عکس هایی گرفته و آن عکس را به صورت گرافیکی در برنامه های دیگر و یا حتی خود اینستاگرام که کیفیت کافی برای اعمال کردن حالت های گرافیکی هستی دارد را بهره‌گیری کنید.

محصولات خود را به چهره ویدیو به نمایش بگذارید:


قبل از اینکه فرآورده های خویش را به تبلیغ  میگذارید و یا حتی بعد از پست گذاری میتوانید متعلق به محصول خودتان در حال استفاده ویدیو ضبط کرده و یا به صورت  لایو در اینستاگرام از قابلیت های آن بگویید و در استوری نمایش دهید که چه خاصیت هایی مثلا این نوع کفش دارد.

فروش در اینستاگرام


افرادی که خرید کرده اند را در معرض عموم بگذارید:
افرادی که از شما خرید کرده اند را میتوانید از آنها درخواست کنید که پس از دریافت محصول، فیلمی را ضبط کرده و برای شما ارسال کنند و شما آن ویدیو را در پیج خود به صورت پست و یا حتی استوری و اگر میخواهید به چهره دائمی در معرض عموم قرار گیرد آن استوری ها را هایلایت کرده و منتشر کنید در واقع با این کار شما به روشی خاص اعتماد سازی میکنید

ربات اینستاگرام:

 اگر بخواهیم به صورت خلاصه  در این باره صحبت کنیم، ربات اینستاگرام باعث میشود که بازدید کننده های شما به صورت هدفمند بالا برود و احتمال اینکه این بازدید کننده ها تبدیل به خریدار شوند بالا خواهد بود.

پس حتما از ربات اینستاگرام برای افزایش فالوور و هم برای افزایش بازدید کننده اینستاگرام خویش استفاده کنید تا فروش خویش را اغلب از قبل برسانید. به خصوص اگر پیج خویش را برای گسترش پیشه خویش ایجاد و استفاده میکنید.

جهت خرید ربات اینستاگرام با ما در ارتباط باشید . زیرا این امر بسیار حساس بوده و امکان دارد از مجموعه های نامعتبر استفاده کنید که تنها با تبلیغات در اینترنت رشد کرده باشند . نکته مهم اینجاست چون نام کاربری و رمز خود را در اختیار این ربات ها قرار میدهید باید از صحت و درستی آنها اطمینان داشته باشید . جهت خرید و تهیه رباط با ما در ارتباط باشید تا امر تهیه آن را برای شما انجام دهیم . 

خرید پیج اینستاگرام:


خرید پیج را ما اغلب برای افرادی پیشنهاد میکنیم که هدفشان از ایجاد پیج در اینستاگرام، گسترش و فروش فرآورده های خودشان میباشد. اگر به صورت چکیده بخواهیم در این مورد هم گفتگو نماییم باید به این موضوع واقف باشیم که با خرید پیج اینستاگرام شما به گستره کاری خویش شخصیت دروغین میدهید ولی موثر، شاید بپرسید خب چرا موثر؟

با خرید پیج اینستاگرام که صرفا این پیج فالوور های زیادی دارد باعث خواهد شد بازدید کننده ای که از پیج و محصول های شما بازدید میکند، یک نوع اعتماد اولیه به خویش دست بدهد و بی گمان این نخستین قدم کارایی گذار میباشد الی اینکه ترغیب شده و از شما خریدی سپریدن دهد.

جمع بندی


ما در این مقاله مواردی را نام بردیم که شما میتوانید با استفاده از آنها فروش در اینستاگرام خویش را بالا ببرید. البته تمام این موارد برمیگردد به شما که چقدر برای اکانت خویش وقت بگذارید و چگونه از این وقت خویش به نحو احسن کاربرد کرده باشید.

نظرات بازدیدکنندگان