آموزش کسب درآمد آنلاین-قابلیت پاسخ سریع در اینستاگرام

آموزش کسب درآمد آنلاین-قابلیت پاسخ سریع در اینستاگرام

آموزش کسب درآمد آنلاین-قابلیت پاسخ سریع در اینستاگرام 

قابلیت پاسخ سریع در اینستاگرام 

آموزش پاسخ سریع در اینستاگرام

اگر یادتون باشه و از کاربرای قدیمی اینستاگرام  بوده باشید یادتون میاد که همیشه اینستاگرام تو بخش و موضوع دایرکت یا ارسال پیام خصوصی خیلی ضعیف تر از بقیه بخش ها عمل کرده بود و واقعن در حد و اندازه های سایر بخش ها و تکنولوژی اینستاگرام نبود . اما امروز میخوایم شما رو با یه قابلیت جدید  دایرکت اینستاگرام  آشنا کنیم . گفته میشه که شما با استفاده از آن میتونید از نوشتن پیام های تکراری برای پیج های متفاوت خودداری کرده و برای خود میانبر هایی تعیین کنید .  تا با استفاده از آنها پیام های که از قبل آماده کردید رو از طریق ویژگی پاسخ سریع در دایرکت استفاده کرده باشید.

نحوه استفاده از قابلیت پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام:

1- خب اول وارد پیج خودتون بشید و ددر صفحه ای که باز میشه ( منظور همون صفحه هوم  اینستاگرام هستش) وارد دایرکت بشید . برای نمونه وارد یکی از چت های قبلی خودتون شده و با لمس کردن آیکن به علاوه مانند عکس های زیر با یه اکانت دیگه ارتباط برقرا کنید 

2- بعد از ورود به بخش دایرکت اینستاگرام  یکی از پیج های دیگه در قسمت چت ، آیکن که رنگ سیاه داره رو لمس کنید . بعد چنتا آیکن میبینید که وسطی آیکن پاسخ سریع در دایرکت اینستاگرام هست رو انتخاب کنید . 

3- بعد از انتخاب این آیکن میتونیم از پیام های آماده شده توسط خودمون در کادری که باز شده استفاده کنیم و یا اگه تا به حال پیامی آماده نکردیم میتونیم با لمس کردن علامت + مانند کادر باز شده وارد صفحه ای بشیم که میتونیم متن های مورد نظر خودمون رو آماده و قابل استفاده کنیم 

قابلیت پاسخ سریع در اینستاگرام|آموزش اینستاگرام

4- بعد از وارد شدن به قسمت “quick replies” برای ثبت کردن یک پیغام کافیه که در کادر اول message  متن و یا پیام مد نظرتون رو کامل بنویسید و در کادر دوم برای استفاده سریع تر از این پیغام سریع در دایرکت یک میانبر انتخاب کنید که تو تصویر زیر ربات رو ما تایپ کردیم تا در صورت استفاده از این پیغام با وارد کردن این کلمه ربات این متن آماده برای ما پیشنهاد شود . 

پاسخ سریع در اینستاگرام

نظرات بازدیدکنندگان