آموزش کسب درآمد از اینستاگرام(آموزش لایو دو نفره در اینستاگرام)

آموزش کسب درآمد از اینستاگرام(آموزش لایو دو نفره در اینستاگرام)

آموزش لایو دو نفره در اینستاگرام

اگر زیاد از اینستاگرام استفاده میکنید حتمن داخل لایو های دو نفر اینستاگرام شده اید و شاید در این بین خواسته باشید شما هم در لایو آنها شرکت کنید . البته قبلن یعنی زمانی که اینستاگرام تازه استوری های خودش و بعدها لایو خوش رو راه اندازی کرد امکان لایو دو نفره در اینستاگرام ممکن نبود . و فقط مدیر صفحه میتوانست لایو خودش را به اشتراک فالورها و یا عموم بگذارد اما همانطور که گفتیم بعدها این امکان به وجود امد تا لایو دو نفره برگزار گردد . 

انجام لایو دو نفره در اینستاگرام خیلی ساده است . به این طریق که شخص شروع کننده لایو در قسمت پایین صفحه علاما صورتک مانندی که به صورت دوتایی و روی هم وجود دارد را لمس میکند و سپس یکی از پیج های موجود در لیستش را انتخاب میکند و در نهایت بعد از تایید و قبول کردن اکانت مهمان یا همان دعوت شده بین آنها لایو دو نفره برگزار میشود . 

نحوه گذاشتن لایو دو نفره در اینستاگرام

برای شروع تنها کافیست شما پی قدم شده و لایو خودتون رو شروع کنید و بعد منتظر استقبال فالورهایتان باشید و بعد برای شروع یک لایو طبق مراحل زیر عمل کنید ... 

1_ وارد اکانت خود شده و بعد وارد قسمت استوری پیج خود شوید و از منوی پایین به قسمت live  وارد شوید

2_ بعد از ورود به قسمت لایو، باید کادر سفید رنگ start live video را لمس کنید  و بعد منتظر وصل شدن و دریافت پیغام شروع  لایو خود شوید.

3_  بعد از شروع لایو باید منتظر اضافه شدن افراد به لایو خود باشید و از این لحظه به بعد است  که ما میتوانیم یکی از افراد را به لایو دو نفره دعوت کنیم که این امر با استفاده از آیکون دو صورتک مانندی که در پایین صفحه قرار دارد صورت خواهد گرفت و لمس میکنیم.

4_ بعد از لمس این آیکون ما باید از افراد حاضر در لیست یکی را برای شرکت در لایو دو نفره دعوت به عمل آوریم که بعد از ارسال این درخواست باید منتظر تایید فرد مذکور بمانیم.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده میکنید چنین پیامی برای اکانت میهمان که از طرف ادمین اصلی برگزار کننده لایو ارسال و تایید شده و بعد از تایید فرد دوم میباشد که لایو دو نفره شروع میشود و صفحه لایو به دو قسمت تقسیم خواهد شد.

نظرات بازدیدکنندگان