الگوریتم جدید اینستاگرام

الگوریتم جدید اینستاگرام

الگوریتم جدید اینستاگرام 

الگوریتم جدید اینستاگرام چیست ؟

سلام عزیزان دلم. امیدوارم حالتان عالی و خوب باشه. نیاهل شعبانی هستم،متخصص کارآفرینی اینترنتی و قصد دارم در مورد دو الگوریتم و دو ویژگی جدید در اینستاگرام صحبت کنم که فوق­ العاده تاثیرگذار هستش ، اگر از این دو الگوریتم اینستاگرام استفاده کنید میتونم بهتون قول بدم که سوار بر الگوریتم اینستاگرام میتونید در پیج هایی که از الگوریتم های قدیمی استفاده میکردند از همه پیشی بگیرید ، به شرطی که این الگوریتم اینستاگرام رو به خوبی اجرا کنید .  مورد اول، IGTV و مورد دوم، جایگزینی خلاقیت به جای زیبایی.

شناسایی الگوریتم جدید اینستاگرام

دوستان من  اینستاگرام سیستم IGTV رو به اینستاگرام اضافه کرد که شما می­تونید  تا حتی یک  ساعت در اینستاگرامتون ،پست­های ویدئویی قرار دهید ( البته نه در شروع و ابتدای کار پیجتون و استفاده از این سیستم ) و همین باعث میشه که شما بتونید افراد بیشتری را جذب پیج­تون کنید. این چه چیز را نشان میده ؟  که اینستاگرام این سیستم را آورده، این که ویدئو دارد تاثیر بسیار بسیار بیشتری در کسب و کارها میگذاره ، طبق تحقیقات اینستاگرام تاثیر پذیری مردم از ویدیوها بیشتر بوده و علاقه کاربران برای مشاهده ویدیوها بیشتره . یک موردی که حتما باید در نظر بگیرید اینه ک ، اینستاگرام هر امکانات جدیدی را که در اینستاگرام قرار میده، در اپلیکیشنش قرار میده، حتما باید از آن استفاده کرد. یکی از مواردی که حتما باید در نظر داشته باشید ، مثلا اگر میبنید در استوری­ها امکانات مختلفی رو به وجود میاره مثل  گیف، پُل، نظرسنجی­های مختلف اگر میشود قرار داد، از آنها باید استفاده کنید . در ادامه همین موضوع هم همین رو میخوام بهتون بگم پس  اگر IGTV را قرار داده، باید از آن استفاده کنید.

الگوریتم جدید اینستاگرام

تمام اینها باعث میشود که شما بتونید تعامل خودتان را با کاربران بیشتر کنید و درنهایت پست­هایتان و استوری­هایی که قرار می ­دید، بیشتر دیده میشه  و در نتیجه می تونید بازدیدهای بیشتری از اونها دریافت کنید. پست­هایی که در IGTV قرار می­دید، پست­های بیشتر از ۱۵ ثانیه تا یک ساعت بگذارید و میتوانید قرار بدید، از اون امکانات استفاده بکنید و از این طریق درگیری وتعامل بیشتری با کاربران­تان داشته باشین و مورد بعدی، ببنید دوستان، صرفا زیبایی پست­های شما نمی­تونه ملاکی باشه برای اینکه پست­هایتان بیشتر دیده بشه. در  آموزش های قبلی مخصوصن تو دوره قبلی در مورد اینستاگرام گفتم که الاندیگه به صورت زمان­بندی نیست که هرچقدر بیشتر پست بگذارید، بیشتر در دیدرس افراد قرار می­گیرید. اصلا اینطور نیست.

شما می­تونید با قراردادن پست­های جذاب همراه با خلاقیت در فیلدهای فالورهاتون بالا بیایید، در تایم لاین بالا قرار بگیرید و بیشتر دیده بشید. چطور میتوانید این کار را انجام بدید؟ 

کاربرد الگوریتم اینستاگرام

الان دیگه زیباسازی ، ظاهر و ... پست­های شما صرفا ملاک نیست. شما باید در پست­هایتون خلاقیت به خرج بدید. ایجاد کردن خلاقیت خیلی میتوانه به شما کمک کند.  الان حتمن خیلی از شماها میگید که من خلاقیت ندارم یا من حوصله ندارم، شاید درسته ،  شاید من هم حوصله نداشته باشم اما میتونیم با تحلیل و بررسی وب­سایت­های رقبا، یا پیج اینستاگرام اون ها ، چه ایرانی و چه خارجی، میتونیم انواع مختلف و پست­های متنوعی را پیدا کنیم و درنهایت میتوانیم از آنها استفاده کنیم و در پیج خودمان قرار بدیم . 

اگر فکر میکنید که حوصله ندارید برای ایجاد خلاقیت و پست­های innovative و پست­هایی که میتواند خلاقیت در آن به کار رفته باشد، استفاده کنید. مورد بعدی، اگر میخواید پست­هایی با خلاقیت  قرار بدید، بهتر است فقط بشینید وتفکر  کنید. فکر کنید، تحلیل و بررسی کنید که من چطور میتونم پست­هایی قرار بدم که کاربرانم را بیشتر درگیر کنه یا به اصطلاح تعامل ایجاد کنم.

الان  دیگه تم­های مختلفی قرار دادند یا اینکه یک سری قاب­های مختلف قرار دادن که پست­هایتان یکسان باشد، درحال حاضر اینها دیگه ملاک اینستاگرام و یا رشد پیج  نیست. خلاقیت در ایجاد پست از همه­ چیز مهم­تر است. اینکه بتوانید کاربران بیشتری را درگیر و دچار تعامل کنید. در این حوزه پیشنهاد میکنم game fication را مطالعه کنید که بتونید از طریق بازی­سازی کاربران را درگیر کنید.( مقاله بعدی ما در مورد game fication هستش که حتمن در این باره برای شما مطالب مفیدی قرار میدم . ) امیدوارم باتوجه به این صحبت­هایی که کردم بتوانید پست­های متنوع ­تر و فعالیت حرفه­ای تری را در اینستاگرام داشته باشید و به امید خدا بتوانید کاربران را بیشتر درگیر کنید. خیلی متشکرم.حتمن در این پست نظر خودتون رو برای من ثبت کنید.

نظرات بازدیدکنندگان

  1. نیاهل شعبانی

    سلام جناب زارع ... ببنید در ابتدا که شما شروع به igtv در اینستاگرام میکنید شاید بیشتر از چند دقیقه هم نتونید ویدیو به اشتراک بگذارید . با گذشت زمان و استفاده شما از این سیستم و بالا رفتن فالورها میزان اشتراک زمانی شما برای این سیستم افزایش پیدا میکنه و میتونید ویدیوهای طولانی تری رو هم آپلود بکنید . معمولن کسایی که تیک آبی دارند حتی تا یک ساعت و حتی 100 دقیقه میتونند ویدیو اپلود بکنند .

  2. محمد زارع

    سلام . من از آی جی تی وی دارم استفاده میکنم اما بیشتر از 10 دقیقه نمیتونم ویدیو بزارم دلیلش چیه ؟