ایده کسب و کار -ایده جدید کسب و کار بدون سرمایه

ایده جدید کسب و کار بدون سرمایه

چطور بتونیم بدون سرمایه اولیه کسب و کار راه اندازی کنیم ؟

ایده جدید کسب و کار بدون سرمایه

همیشه افرادی که میخوان کسب و کار راه بندازند خیلی ها به این فکر میکنند که باید حتما سرمایه اولیه داشت ، باید بهت بگم دوست من تا زمانی که اینجوری فکر میکنی که باید برای راه اندازی کسب و کار سرمایه اولیه داشته باشی فقط ایده هایی به ذهنت میاد که براشون به سرمایه اولیه لازمه ، پس لطفا طرز فکر و باورهات رو تغییر بده . من نیاهل شعبانی تا حالا کسب و کارهای زیادی رو ایجاد کردم که سرمایه اولیه نداشتند یا سرمایه من همون دانش من بوده که ازش پول ساختم پس با من همراه باش تا یکی از راه های کسب درآمد رو در مقاله  زیر بهت بگم . 

خب یاد بگیر همیشه از دانشت استفاده کنی ، نگو دانش و اطلاعاتی ندارم همه ما یه سری چیزهایی رو یاد گرفتیم . میدونیم که دیگران ازش اطلاعاتی  ندارند ولی خب زیاد خودشون رو جدی نمیگیرند و فکر می کنند چیز مهمی نیست ... چند روز پیش یکی از من سوال میکرد که بهش یاد بدم چطور تو ایسنتاگرام پیجش رو خصوصی کنه . خب این برای من کار راحتی بود اما برای اون نه ...شاید باید فکر کنم این چیزی نیست که بشه ازش درآمد زایی کرد . اما الان میخوام تو رو در ادامه با یک از راه های کسب درآمد که اتفاقا میشه بهش ایجاد کسب کار و یا ایجاد کسب درآمد بدون سرمایه اولیه هستش اشاره کرد . 

مشاوره بازاریابی اینستاگرام

باید بدونی این روزها خیلی از کارآفرین ها ، کسب و کارها ، شرکت ها از اینستاگرام درآمد زایی میکنند و کسب و کارشون رو تو فضای مجازی دارن گسترش میدند . یکی از محبوب ترین و پر سودترین شبکه های اجتماعی در حال حاضر هم اینستاگرامه . باید طبق مثالی که بالاتر برات زدم بدونی که مردم درباره اینستاگرام چیز زیادی نمیدونند و شرکت ها هم از این قاعده مستسنی نیستند .. به خاطر همین مشاوره و بازاریابی اینستاگرام یک ایده کسب و کار جدید به حساب میاد که لازمه دانش اون رو کسب کنی ، خبر خوشحال کننده اینه که میتونی از آموزش های رایگان ما استفاده کنی و برای حرفه ای شدن تو این زمینه بسته های آموزشی اینستاگرام رو تهیه کنی ، بهت بگم که هزینه های مشاوره و حقوق های ماهیانه این شغل تا 10 میلیون در ماه و درآمدهاش به روزی 70 میلیون تومان هم میرسه . 

افراد زیادی هستند که ساعت های زیادی رو صرف استفاده از ایسنتاگرام میکنند و تمام ویژگی های اون را میشناسند و این ایده کسب و کار مختص اونهاست . مشاوره بازاریای اینستاگرم از صفر ریال شروع میشه . تنها کار که باید انجام بدی اینه که تو این موضوع نکات لازمش رو بدونی ، تجربه کسب کنی و تبحر داشته باشی ...  

سخن مدیر سایت 

ببنید دوستان عزیز : راه اندازی کسب و کار اینترنتی  ، کار چندان سختی نیست ، مهم ادامه دادن این کسب و کار اینترنتی و رسوندن اون به یک موفقیت  هستش . هدف آکادمی و تیم آموزش وب سایت پول سازی در فاز اول فقط آموزش راه اندازی کسب و کار اینترنتی است که ، مواردی گفته میشه که هم به درد صاحبان کسب و کار و هم افرادی که هیچ کسب و کار یا ایده ندارند میخوره . چون رسالت اصلی ما در دوره ها و بسته های آموزشی حمایت و پشتیبانی از افرادیه که بسته ها رو خریداری میکنند یا کسب و کار اینترنتی دارند . یعنی در فاز اول کمک میکنید کسب و کار اینترنتی رو راه اندازی بکنید و بعد در ادامه راه به شما مشاوره میدیم و به شما کمک میکنیم در ادامه راه موفق باشید .پس فرقی نمیکنه که شما تازه کار هستید یا صاحب شغل در هر صورت رشد و یا ایجاد کسب و کار شما میتونه شما رو رشد بده . پس میتونید با این آموزش ها کسب و کار اینترنتی خودتون رو راه اندازی کنید . در ادامه همراه با آموزش های بازاریابی و فروش و راه های بازاریابی در فروش توی کسب و کار شما به شما آموزش میدیم که چطور با تکنیک های فروش و بازاریابی  بتونید افزایش فروش در کسب و کار خودتون رو تجربه کنید . اگر شما هیچ ایده برای کسب کار ندارید ما در این وب سایت به شما کسب و کارهای جدید و کسب و کارهای پول ساز  و کسب و کار با ریسک کم و یا پایین را به شما معرفی خواهیم کرد. 

برچسب های پر طرفدار گوگل :   ایده های خلاقانه پولساز  |  ایده های نو برای کارآفرینی  |  ایده های خلاقانه کاردستی  |  ایده های خلاقانه در ژاپن  | کسب و کار جدید در اروپا  | کسب و کارهای جدید در دنیا | ایده های نا ب

نظرات بازدیدکنندگان