ایده کسب و کار -راه اندازی کسب و کار بدون سرمایه اولیه

ایده کسب و کار -راه اندازی کسب و کار بدون سرمایه اولیه

راه اندازی کسب و کار بدون سرمایه اولیه

شاید باورتون نشه که کار خیلی زیاده ، موقعیت کسب درآمد خیلی زیاده ، امان از اون دسته از افرادی که همیشه شکایت میکنند کار نیست ، ایده نیست . آخه این همه موقعیت این همه روش های کسب و کار که الان تو عصر جدید هست و تو گذشته نیست . یعنی آدم گاهی خندش میگیره که مردم دارند از چه راهی پول در میارن . من یک جوانی رو میشناسم از راهی که تو این مقاله میخوام بهتون بگم ماهی 15 میلیون درآمد داره . فقط باورهاتون رو تغییر بدید و باور کنید که هر روز موقعیت ، فرصت داره برای کسب درآمد بیشتر و بیشتر میشه . مثالش همین موردی که میخوام در ادامه بهش اشاره کنم و این رو اگه 5 سال پیش به کسی میگفتید یا 10 سال پیش کلن یا شمارو مسخره میکردند یا برداشتش نسبت به شما تغییر میکرد .

نگهداری از حیوانات خانگی

امروزه مقوله نگهداری از حیوانات خانگی گستره از قبل شده و دیگه یک موضوع جدی و میشه گفت درآمد زای خوبی مبدل شده . مردم غیر از سگ و گربه و حیوانات زیاد دیگه ای رو تو خونه نگهداری میکنند ( نترسید خرس .شیر و پلنگ و فیل نیست ) اما این تنوع زیاد شده . از مار و پرنده و همستر و خرگوش گرفته تا حیوانات کوچیک و بزرگ . البته این نکته رو در نظر بگیرید که نگهداری از هر کدوم از این حیوانات مراقبت های خاصی رو میطلبه . و صاحبان اون ها از عهده مراقبت اون ها بر نمیان . شغل نگهداری از حیوانات خانگی میتونه درآمد عالیی داشته باشه . و منبع درآمد خوبی براتون ایجاد کنه و به شکل یه طرح بزرگ بهش نگاه کنید . 

خب این مقاله تموم شد ... از اینجا به بعدش رو کسایی بخونند که میخوان این کارو انجام بدند . 

دوست من خیلی مواقع شخص مورد نظر داره از ایران میره به یک کشور خارجی و ممکنه حیوانش رو به شما بسپاره که ازش نگهداری کنید . یا یک خانواده جدید براش پیدا کنید . مثال یک سگ نژاد پامریان  که یک سگ خیلی خوشگله باشه . شما هزینه ای رو برای نگهداری از این حیوان معادل چند  میلیون دریافت میکنید . تعهد میدید یک خانواده جدید برای این سگ هم پیدا کنید . در نتیجه سگ رو به قیمت 50 میلیون هم ممکنه بفروشید . از هر طرف در این معامله چه برای صاحب سگ . چه برای سگ و چه شما سود عالیی وجود داشته ....  حالا اگه این کسب و کار گسترش پیدا کنه که باید یه مرکزی بزرگ برای نگهداری از حیوانات مختلف در قفس های مختلف ایجاد کنید .... اما در حد اسکیل کوچیک افرادی که مسافرت میرند میتونند حیواناتشون رو به صورت امانت نزد شما قرار بدند که بتونید اون ها رو نگهداری کنید . یکی از افرادی که باهاشون صحبت کردم دوستمون آقا حمید از این کار درآمد ماهی 15 میلیون تومانی داره . و با قرار دادن آگهیش در دیوار و شیپور آمادگیش رو برای نگهداری از حیوانات اعلام کرده و دقیقن این مبالغ و مثالی که در مورد سگ و فروش 50 میلیونی زدم از صحبت های ایشون و موفقیت هایی که به دست اورده زدم . میتونید به عنوان یکی از راه های کسب درآمد بهش فکر کنید . چقدر بهتر که ارتباط خیلی عالیی هم با حیوانات داشته باشید.

این نکته رو ویرایش کنم که بعضی ها شاید به این پست بخندن و اون نشانه کوتاه فکری شماست . با یه سرچ ساده تو گوگل میتونید شرکت هایی رو ببنید که احداث شده برای کار و تعدادشون خیلی زیاده . پس باور و تفکرت رو تغییر بده تا فرصت های بیشتر و بهتری رو ببینی 

نظرات بازدیدکنندگان