ایده کسب و کار -یه ایده برای خانم های خانه دار

ایده کسب و کار -یه ایده برای خانم های خانه دار

ایده پول سازی برای خانم های خانه دار

کسب درآمد در منزل

سلام دوستان . نیاهل شعبانی هستم و میخوام امروز یه ایده عالی کسب و کار بدون سرمایه رو خدمتتون معرفی کنم . این کار رو میتونید در مقیاس کوچیک و یا متوسط و خیلی حرفه ای هم انجام بدید . اما پیشنهاد من اینه از کم شروع کنید تا تجربه به مرور زمان افزایش پیدا کنه و بعد رشدش بدید . این کسب و کار بدون سرمایه اولیه رو خانوم ها میتونند انجام بدند . ولی وقتی من ایده این کار به ذهنم رسید با یک جمع از بستگان این کار رو شروع کردیم وسود خوبی بود ولی به جایی رسیدیم که سفارشات زیاد شده بود و در خونه نمیشد این کار رو انجام داد .

از اونجایی که من به آشپزی علاقه داشتم و برای یک مدت در افسریه تهران زندگی میکردم دیدم که در اون مکان آشپزخانه یا تهیه غذا خیلی زیاده . اما خب زیاد کیفیت ندارند  . متوجه شدم تقاضا زیاده اما کیفیت مناسب نیست . تصمیم گرفتیم یه تهیه غذا خونگی راه اندازی کنیم و به صورت محدود این کار رو انجام بدیم . ما که غذا میپختیم خب بیشتر میپختیم و کسب درآمد می کردیم . شاید روز اول که شروع کردیم برای 50 نفر غذا پختیم و صبح اون روز با تراکت تبلیغات انجام دادیم ولی استرسی بود که آیا زنگ میخوره ؟ آیا این غذا فروش میره. اگه نره اندازه یه هفتمون غذا پخت کردیم و  و  و ... چشمتون  روز خوب ببینه که تا ساعت 3 ظهر همه غذا ها فروش رفت و حتی خودمون هم غذا نداشتیم برای خوردن . نکته جالب اینجاست که همون افراد برای شب هم زنگ زدند . که ما ایده ای برای پخت غذا برای شب نداشتیم و این خودش باعث شد برای روزهای بعد غذای بیشتری آماده کنیم تا شب ها هم جواب گوی مشتری ها باشیم ... 
اما شما .... میتونید این کار رو در شهرهایی که نسبتن بزرگ هستند انجام بدید ... اما بعد یک هفته مشتری هاتون انقدر زیاد میشند که نمیتونید تو منزل ادامه بدید . اگه تو آپارتمان زندگی میکنید که این مشکل خیلی جدی تر میشه .... یه نکته دیگه هم که خیلی مهمه بهتون بگم ... برای بازاریابی از پخش تراکت شروع کنید . میتونید هدف اول رو مغازه دارها در نظر بگیرید ... و بعد خونه ها ... اما یه نکته مهم تر اینکه میتونید با چنتا شرکت یا کارخونه صحبت کنید که سفارش غذاهای اون ها رو شما انجام بدید .... دیگه خیالتون راحته روزانه 50 غذا برای آماده کردن دارید و به طور تقریبی 50 تا غذا سودش حدود 300 هزار تومان در روز خواهد بود که درآمد قابل توجهی خواهد بود .... برگ برنده شما همیشه طعم غذاها و خونگی بودن غذاها خواهند بود . سعی کنید غذاها رو به شکلی پخت کنید که طعم و مزه خونگی رو داشته باشه . 

نظرات بازدیدکنندگان