بازدید استوری انبوه

بازدید استوری انبوه

بازدید استوری انبوه

ربات بازدید استوری انبوه

ربات مشاهده استوری انبوه

 ارسال استوری انبوه در اینستاگرام

 

خرید بازدید استوری انبوه - پکیج 3 روزه  

خرید بازدید استوری انبوه - پکیج 7 روزه

خرید بازدید استوری انبوه - پکیج 30 روزه

      

مشاهده استوری انبوه  یا ربات مشاهده استوری انبوه چیست ؟

سلام دوستان نیاهل شعبانی هستم. امروز اومدم این خبر خوب رو بهتون بدم که برای اولین بار در ایران سیستم مشاهده استوری انبوه یا ربات مشاهده استوری انبوه  رو آماده کردیم . این سیستم به طرز وحشتناکی برای شما افزایش فالوور رو به همراه داره . در روش مشاهده استوری انبوه شما بسته به تعداد مشاهده استوری انبوه  میتونید جذب فالوور داشته باشید . من در مرحله طراحی که این ربات مشاهده استوری انبوه رو تست گرفتم با مشاهده از 5 میلیون استوری تونستم در مرحله تست 3 هزار فالوور در یک روز جذب کنم . این سیستم به صورت میانگین برای شما 1500 تا 2000 فالوور واقعی جذب میکنه . در ادامه با من همراه باشید تا بیشتر در مورد سیستمی که طراحی ، شخصی سازی و بومی سازی کردم براتون توضیح بدم . 

لینک مشاهده این محصول برای خرید . روی همین دکمه آبی کلیک کنید

خرید ربات استوری انبوه

جهت خرید ربات استوری انبوه میتوانید با مشاوران ما قبل از خرید مشاوره های لازم را دریافت کنید یه به صورت آنلاین مراحل خرید ربات استوری انبوه را انجام دهید . توجه داشته باشید که خرید ربات استوری انبوه به صورت اشتراک یک ماهه فروخته میشود . جهت خرید ربات استوری انبوه  میتوانید با شماره های زیر نیز در ارتباط باشید .. ما شما را در خرید ربات استوری انبوه راهنمایی و آگاه خواهیم کرد . 

شماره تماس :

مهندس شعبانی : 09306066965

مهندس شریفی : 09125000903

 ارسال استوری انبوه در اینستاگرام 

خب سیستم ارسال استوری انبوه اینستاگرام چطور کار میکنه ؟  ببنید دوستان تو این برنامه که ربات استوری انبوه فعالیت میکنه به این صورته که اکانت شما از استوری های فراوانی بازدید میکنه . بستگی به پنلی که شما از ما خریداری میکنید داره . حالا بر فرض اینکه شما پلن پیشرفته روزی 5 میلیون بازدید استوری انبوه اینستاگرام رو از ما تهیه کردید ، ربات استوری انبوه  میاد از چیزی حدود 5 میلیون پروفایل بازدید استوری انجام میده . حالا کسایی که از استوریشون بازدید شده براشون سوال پیش میاد که این کیه وارد استوری من شده و میاد به استوری من سر میزنه ؟ اون وقت شخص به پیج شما مراجعه میکنه و در صورتی که پیج و محتوای مناسبی داشته باشید شما رو فالو میکنه . در برسی های تست من از برنامه خودمون نتیجه ای که به دست اومد از 5 میلیون حدود 900 هزار بازدید از پروفایل ایجاد شد . و از این 900 هزار نفر حدود 2 هزار نفر پیج تست مارو فالو کردن . سیستم بازدید استوری انبوه  در پلن پیشرفته میتونی روزانه بین 1500 تا 3000 هزار فالوور رو برای شما به پیجتون جذب کنه . 

ربات مشاهده استوری انبوه 

چه آیتمی هایی و تنظیماتی در بهبود عملکرد ربات مشاهده استوری انبوه دخیل میباشد ؟

ببنید دوستان در این سیستم ربات میاد از استوری ها بازدید میکنه . خب ؟ حالا اون صاحب پروفایل در برسی اینکه چه کسایی که استوریش رو دیدن اگر ببینه پروفایلی ناشناسه ممکنه رد بشه . اما اگه عکس پروفایل براش جذاب ، کنجکاو کننده و تاثیر گذار باشه حتمن اون رو به این وا میداره که از پروفایل دیدن کنه . پس یکی از آیتم های تاثیر گذار عکس پروفایله .  مورد دوم : بعد از اینکه شخص به پیج شما مراجعه کرد در صورتی که شما محتوای جذاب و مفیدی داشته باشید شخص شما رو فالوو میکنه . اگر محتوای بی کیفیتی داشته باشید این مقدار کاهش پیدا میکنه . حالا شاید بعضی ها بیان و این پیجشون رو ببندند که من خودم تست کردم بازم تاثیر افزایشی نداره . 

بالا بردن شانس جذب بیشتر در قابلیت مشاهده استوری انبوه

  • گذاشتن عکس پروفایل جذاب و در ارتباط با شغل خود
  • انتخاب اسم پیج مناسب و ترغیب کننده برای ورود ادمین پیج ها به صفحه پروفایل شما
  • داشتن استوری هنگام فعالیت ربات مشاهده استوری
  • محتوا سازی مناسب داخل صفحه پروفایل پیج خود برای ترغیب کردن بیشتر در جذب فالوور

پس بصورت کلی میتوان تاثیر بازدید استوری به صورت انبوه را در موارد زیر تاثیر گذار دانست:

  • بالا رفتن بازدید کننده استوری و هایلایت های شما
  • افزایش بازدید کننده صفحه پروفایل و بالا رفتن پروفایل ویزیت
  • افزایش فالوور واقعی و هدفمند
  • بالا رفتن لایک و ویو پست های موجود در پیج

چرا که بعد از مشاهده استوری دیگر پیج ها توسط پیج شما، اسم پیج شما در لیست فالوور های سین خورده برای آن استوری اضافه شده و همین امر باعث میشود تا ادمین آن پیج ترغیب شود و استوری شما را مشاهده کند یا بر روی عکس پروفایل و اسم پیج شما لمس کرده و وارد صفحه پروفایل شما شود.

جمع بندی

در حال حاضر اینستاگرام محدودیتی برای مشاهده استوری اعمال نکرده یعنی این که شما به تعداد دلخواه میتوانید استوری های دیگران را مشاهده کرده و احتمال جذب بازدید کننده بیشتری را تجربه کرده باشید.

اما خب مگر شما به صورت دستی میتوانید چه تعداد استوری در روز مشاهده کنید؟
قطعا مشاهده داستان ها در اینستگرام به تعداد بالا برای شما امکان پذیر نخواهد بود چرا که به غیر از مصرف اینترنت بالا باید برای آن زمان بگذارید اما در حال حاضر ربات هایی هستند که این فعالیت را برای شما انجام میدهند.

گفتیم در حال حاضر اینستاگرام محدودیتی برای مشاهده استوری تعیین نکرده که حتما در ماه های آینده به مانند محدودیت هایی که در فالو کردن یا لایک کردن پست ها اعمال شد برای این مورد نیز محدودیت هایی تعیین خواهد شد که میتوانید تا آن زمان از این قابلیت فوق العاده برای پیج خود استفاده کرده باشید.

لینک مشاهده این محصول برای خرید . روی همین دکمه آبی کلیک کنید

نظرات بازدیدکنندگان