تغییر فونت در ایسنتاگرام

آموزش کسب در آمد آنلاین-آموزش تغییر فونت در ایسنتاگرام با روشی جذاب 

تغییر فونت در ایسنتاگرام

امروز با یه آموزش اینستاگرام  جالب خدمت شما هستیم . شاید براتون سوال باشه که چطور و با چه ترفند اینستاگرام میشه تغییر فونت در اینستاگرام رو انجام داد . برای من این موضوع خیلی جذاب بود راه های مختلف و نرم افزارهای مختلفی رو تست کردم تا به یه راه حل رسیدم که اون رو با شما به اشتراک میگذارم . 

همان طور که می دونید تو اینستاگرام امکانی برای تغییر فونت وجود نداره. در واقع توسط اینستاگرام کاربر قادر به تغییر فونت نوشته ها در کپشن، Bio و استوری نیست. باتوجه به اینکه اینستاگرام تو بخش استوری تعدادی فونت جدید اضافه کرده، اما کاربران به دنبال نمونه های بیشتر برای این قابلیت و بخش های دیگر هستند حالا  توسط ترفند امروز  که در این پست به اون اشاره می کنیم، شما قادر به تغییر فونت نوشته های خودتون در بخش های مختلف اینستاگرام خواهید شد .

برای تغییر فونت نوشتاری اینستاگرام، به وبسایت IGfonts  مراجعه کنید  . این وبسایت دارای مقدار زیادی از فونت های قابل پشتیبانی در اینستاگرام است  و به صورت رایگان در دسترس کاربران قرار گرفته است.

تغییر فونت نوشتاری در اینستاگرام

برای استفاده از فونت های مختلف در اینستاگرام کافی است وارد وبسایت IGfonts شوید و در باکس اول، جمله و یا عبارت مورد نظر خود را تایپ کنید. بعد از این مرحله، باکس جدیدی ایجاد می شود که حاوی عبارت تایپ شده شما با فونت های مختلف است. بعد از نمایان شدن این باکس کافی است متن را کپی و سپس به بخش دلخواه خود در اینستاگرام وارد کنید. در این باکس می توان با کلیک روی گزینه Load more fonts فونت های بیشتری را بارگذاری کرد . فونت های موجود در این سایت رو  برای نوشتن کپشن پست ها، بیوگرافی صفحه و استوری ها قابل استفاده هستند. دقت کنید که در این وبسایت از زبان فارسی پشتیبانی نمیکند و شما باید از حرف های لاتین برای تغییر فونت استفاده کنید.

نظرات بازدیدکنندگان