خرید ربات استوری انبوه

خرید ربات استوری انبوه

خرید ربات استوری انبوه 

خرید ربات استوری انبوه  اینستاگرام

خرید بازدید استوری انبوه - پکیج 3 روزه  

خرید ربات استوری انبوه

هماهنطور که در مقاله ربات مشاهده استوری انبوه اعلام کردیم یکی از راه کارهای جدیدی که به اون دست پیدا کردیم بازدید استوری انبوه  هستش که با مشاهده استوری های فراوان به شما در جذب فالوور به جذب کامنت به جذب لایک حتی بالا رفتن مشاهده ویو ویدیوهای شما کمک میکنه .حتی بازدید استوری های شما هم به شکل باور نکردنی افزایش پیدا میکنه .  شما با خرید ربات استوری انبوه به راحتی میتونید روزانه بین 1000 تا 5000 هزار فالوور واقعی دریافت کنید . البته بعد از خرید ربات استوری انبوه باید با تنظیمات مناسب و راه کارهایی که در ادامه به آن اشاره میکنیم آن را در بهترین حالت بهینه و تنظیم نمایید  تا هم میزان لایک و هم کامنت و ویو های شما هم افزایش پیدا کنه. وقتی بازه 1000 تا 5000 فالوور دریافتی بیان میشود یعنی شما باید ربات مشاهده استوری انبوه  را به گونه ای بهینه تنظیم نمایید که بهترین عملیات و بیشترین بازدهی را داشته باشد .  

                           لینک مشاهده این محصول برای خرید . روی همین دکمه قرمز کلیک کنید                                 

خرید ربات استوری انبوه

جهت خرید ربات مشاهده استوری انبوه  میتوانید با مشاوران ما قبل از خرید مشاوره های لازم را دریافت کنید یه به صورت آنلاین مراحلخرید ربات مشاهده استوری انبوه را انجام دهید . توجه داشته باشید کهخرید ربات مشاهده استوری انبوه به صورت اشتراک یک ماهه فروخته میشود . جهت خرید ربات مشاهده استوری انبوه  میتوانید با شماره های زیر نیز در ارتباط باشید .. ما شما را درخرید ربات مشاهده استوری انبوه  راهنمایی و آگاه خواهیم کرد . 

شماره تماس :

مهندس شعبانی : 09306066965

مهندس شریفی : 09125000903

نحوه کار ربات استوری انبوه 

این ربات با قدرت زیاد روزانه تا حداکثر 12 میلیون استوری را بازدید میکند که بسته به پنلی که شما خریداری میکنید این میزان بازدید متفاوت است . در مراحل تست ما از ربات استوری انبوه توانستیم تا میزان 12 میلیون بازدید را انجام داده و حدود 5 هزار فالوور واقعی از پیج هایی که خودمان به ربات داده بودیم جذب کنیم . 

تنظیم درست ربات استوری انبوه

میزان فالوورهای دریافتی شما در این سیستم که در مقاله ربات مشاهده استوری انبوه  بیان شد به عوامل زیادی بستگی دارد . 

  • گذاشتن عکس پروفایل جذاب و در ارتباط با شغل خود
  • انتخاب اسم پیج مناسب و ترغیب کننده برای ورود ادمین پیج ها به صفحه پروفایل شما
  • داشتن استوری هنگام فعالیت ربات مشاهده استوری
  • محتوا سازی مناسب داخل صفحه پروفایل پیج خود برای ترغیب کردن بیشتر در جذب فالوور

پس بصورت کلی میتوان تاثیر بازدید استوری به صورت انبوه را در موارد زیر تاثیر گذار دانست:

  • بالا رفتن بازدید کننده استوری و هایلایت های شما
  • افزایش بازدید کننده صفحه پروفایل و بالا رفتن پروفایل ویزیت
  • افزایش فالوور واقعی و هدفمند
  • بالا رفتن لایک و ویو پست های موجود در پیج

چرا که بعد از مشاهده استوری دیگر پیج ها توسط پیج شما، اسم پیج شما در لیست فالوور های سین خورده برای آن استوری اضافه شده و همین امر باعث میشود تا ادمین آن پیج ترغیب شود و استوری شما را مشاهده کند یا بر روی عکس پروفایل و اسم پیج شما لمس کرده و وارد صفحه پروفایل شما شود.

جمع بندی

در حال حاضر اینستاگرام محدودیتی برای مشاهده استوری اعمال نکرده یعنی این که شما به تعداد دلخواه میتوانید استوری های دیگران را مشاهده کرده و احتمال جذب بازدید کننده بیشتری را تجربه کرده باشید.

اما خب مگر شما به صورت دستی میتوانید چه تعداد استوری در روز مشاهده کنید؟
قطعا مشاهده داستان ها در اینستگرام به تعداد بالا برای شما امکان پذیر نخواهد بود چرا که به غیر از مصرف اینترنت بالا باید برای آن زمان بگذارید اما در حال حاضر ربات هایی هستند که این فعالیت را برای شما انجام میدهند.

گفتیم در حال حاضر اینستاگرام محدودیتی برای مشاهده استوری تعیین نکرده که حتما در ماه های آینده به مانند محدودیت هایی که در فالو کردن یا لایک کردن پست ها اعمال شد برای این مورد نیز محدودیت هایی تعیین خواهد شد که میتوانید تا آن زمان از این قابلیت فوق العاده برای پیج خود استفاده کرده باشید.

لینک مشاهده این محصول برای خرید . روی همین دکمه آبی کلیک کنید

نظرات بازدیدکنندگان