مخفی کردن فعالیت ها در اینستاگرام

مخفی کردن فعالیت ها در اینستاگرام

مخفی کردن فعالیت ها در اینستاگرام

برخی سوالات رایج شما که در این مقاله به آنها پاسخ می دهیم به شرح زیر است . 

چگونه لايک خود را در اينستاگرام مخفي کنيم ، مخفی کردن وضعیت فعالیت در اینستاگرام ، چگونه رد پای فعالیت خودمان را در اینستاگرام مخفی کنیم . پنهان کردن فالور های اینستاگرام چطور انجام میشود . مخفی کردن تعداد لایک ها در اینستاگرام چگونه است ؟ 

سلام خدمت دوستان سایت پول سازی  که این پست رو مشاهده میکنن. نیاهل شعبانی هستم مشاور و مدرس کسب و کار ، شاید برای شما هم پیش اومده باشه که بخواهید کسی از فعالیت ها لایک ها و هر کاری که در اینستاگرام انجام میدید با و بدنبال راه حلی برای این موضوع باشید و یا ممکنه شخصی در لیست فالووینگ هاتون باشه که هیچ فعالیتی از اون به چشم شما نمیخوره در صورتی که میدونید در اینستاگرام حضور داره و شما میخواهید راز مخفی بودن این اقدام ها رو بدونید!

در بخش فعالیت ها Activity در اینستاگرام یک بخش مخصوص شماست و یک بخش مخصوص کسایی که شما اون ها رو دنبال میکنید . و هر نوع فعالیتی چه از لایک کردن کامنت گذاشتن و دنبال کردن شخصی در اینستاگرام که توسط آنها صورت بگیره  برای شما قابل رویت و مشاهده است و در آن بخش نمایش داده میشه، ، همین اتفاق برای شما هم می افته و هر کاری که شما در اینستاگرام خودتون انجام می دید  در آن بخش برای کسانی که شما را دنبال کرده اند نیزقابل رویت است و میتوانند فعالیت Activity  های شما را ببینند، و متاسفانه راهی برای جلوگیری از این کار برای شما وجود ندارد بجز اینکه فعالیتی انجام ندید  یعنی اگر میخواید کسی از فعالیت های شما با خبر نشه غیر ممکنه  و اینستاگرام چنین قابلیتی رو ارائه نداده  و شما برای اینکه بتوانید جلوی فضولی های فامیل یا دوستان سِریش تان را بگیرید فقظ میتونید یک کار انجام دهید! کسی را لایک نکنید کامنت نگذارید و کسی را دنبال نکنید! فقط و فقط همین!

نیاهل شعبانی

البته  برنامه هایی در گوگل پلی برای گوشی های اندروید وجود داره که این کارها را با سرعت و به آسانی  انجام می ده و تمام فعالیت هایی که شما لازم رو برای شما انجام میده . خب حالا این برنامه چیه و چیکار میکنه ... ؟  InstaClean و برنامه های شبیه اون  که به وفور در پلی استور یافت میشوند قادر هست تمامی پست هایی که شما اون ها رو لایک کرده اید را آنلایک کنه و حتی کامنت هاتون رو هم  پاک کندپه و به سرعت نام شما را از بخش فعالیت Activity  های کسانی که شما رادنبال کرده اند پاک بشه ! شاید انجام این کار به صورت دستی زمان زیادی براتون داشته باشه و شما مجبور باشید تا اعماق اینستاگرام نفوذ کنید تا آثار جرمتان را پاک کنید اما من به شما این خبر خوب  را میدم که این برنامه ها میتونند  کار شما را خیلی آسان تر از آن چیزی بکنند که فکرش را میکنید!

چطور فعالیت خود در اینستاگرام را مخفی کنیم؟

  1. در صورتی که اینستاگرام شما آپدیت نیست، آن را از طریق گوگل‌ پلی یا اپل استور آپدیت کنید.
  2. برنامه را باز کرده و وارد پروفایل شخصی خود شوید.
  3. با لمس آیکون سه نقطه، منوی آپشن را باز کنید.

مخفی کردن فعالیت خود در اینستاگرام

با انجام این کار دیگه کسی قادر به مشاهده وضعیت آنلاین بودن شما در اینستاگرام نیست . در ضمن در این وضعیت شما هم از آنلاین بودن افراد مطلع نمی شوید.

چطور کامنت خود را در اینستاگرام مخفی کنیم؟

متاسفانه تا الان که این مقاله رو برای شما مینویسم اینستاگرام قابلیت خاصی را برای جلوگیری از این روش  ارائه نکرده . تنها کاری که شما می تونید  برای مخفی کردن کامنت های خودتون در یک پست انجام بدید ، اینه که به بلاک کردن افرادی که نمی خواهید از این اقدام باخبر شوند، بپردازید. 

نظرات بازدیدکنندگان