کسب درآمد از اینستاگرام - اضافه کردن کلمه کانونی در اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام - اضافه کردن کلمه کانونی در اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام - اضافه کردن کلمه کانونی در اینستاگرام

اضافه کردن کلمه کانونی در اینستاگرام

سئو اینستاگرام

خب امروز یک نکته کلیدی و جالب رو اومدیم بهتون آموزش بدیم ... اول یه سوال ؟ تا حالا اسم پیج اینستاگرام خودتون رو تو مرورگر جستجو کردید ؟ پس توصیه میکنیم که پیج اینستاگرام خودتون رو تو مرورگر یا گوگل سرچ کنید تا شاهد دیدن آدرس اکانت خودتون تو گوگل باشید . این به این معناست که پیج شما به نوعی در گوگل ثبت شده و حتی پست هایی که تا به حال درون پیجتون انتشار دادید تو نقاط مختلف گوگل ثبت شده . منظور از نقاط مختلف گوگل اینه که شما برای مثال یک ویدیو رو داخل پیجتون منتشر کردید و از هشتگ مثلا کهکشان یا ستاره و ... استفاده میکنید و با این کار احتمال اینکه این پست شما در گوگل برای افرادی که کلمات مشابه کهکشان را جستجو کنند نمایش داده میشه  و پیج شما بازدید هاش افزایش پیدا میکنه شاید شما فروشنده باشید با این روش خریدان که در اینترنت شما رو جستجو میکنند به سمت شما هدایت بشند . اما میخوایم رازهایی رو برای دیده شدن به شما معرفی کنیم که در ادامه ای ن مقاله رو در لینک زیر مشاهده کنید . 

آموزش اضافه کردن کلمه کانونی در اینستاگرام

خب همان طور که در بالا توضیح دادیم میخوایم نحوه اضافه کردن کلمه کانون یا همون alt text رو آموزش بدیم . آموزش اضافه کردن کلمه کانونی نخست در هنگام پست گذاری توضیح میدیم و بعد برای پست هایی که قبلن منتشر شده یا منتشر کردید . به همین منطور مثل مراحل زیر عمل کنید.

1- بعد از وارد شدن به اینستاگرام به قسمت پست گذاری و انتخاب عکس ، به آخرین قسمت پست گذاری در اینستاگرام  میرسیم . تو این قسمت باید نوشته ای که به رنگ خاکستری رنگ نوشته advanced settings رو لمس میکنیم . 

2_ در صفحهای که باز میشه  از گزینه ” accessibility ” ویژگی ” write alt text ” استفاده  میکنیم و  همونطور که در تصویر اموزشی میبینید . حالا میتونیم برای پست خودمون  یک کلمه کانونی یا همان alt text بنویسیم و بعد از  نوشته آبی رنگ save را انتخاب کنیم وبعد انتشار پست رو انجام بدیم . 

البته اگر شما چند عکس یا فیلم رو در یک میخواید منتشر کنید کافیه در همون صفحه به ترتیب برای هر کدوم از تصاویر خودتون یک کلمه کانونی متفاوت بنویسید و در آخر اگر میخواید برای پست های قبلی خودتون که منتشر کردید alt text جاگذاری کنید کافیه که مراحل زیر رو انجام بدید 

1_ وارد قسمت پروفایل اینستاگرام خودتون شده و پست یا پست هایی که میخواهید این قابلیت را برای آنها فعال کنید باز کرده و سپس آیکون سه نقطه مانندی که در بالا قسمت راست پست قرار دارد و برای حذف و ویرایش پست در اینستاگرام استفاده میشود را لمس میکنیم.

2_ در کادر باز شده گزینه edit را انتخاب میکنیم و بعد آیکون مربوطه که در پایین عکس با نوشته ” edit alt text ” وجود داره  را لمس کرده و در صفحه باز شده کلمه مربوطه را ضمیمه تصویر میکنیم.

جمع بندی

با این توضیحات شما میتوانید قدرت جستجوی صفحه اینستاگرام خودتون رو در موتوری های جستجو مثل گوگل بالا ببرید . میتوانید بیشتر دیده شوید و با جستجو در مروگرها افراد و کسب و کارها رو به سمت خود هدایت کنید . 

نظرات بازدیدکنندگان