کسب درآمد از اینستاگرام-ساخت شمارش معکوس در اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام-ساخت شمارش معکوس در اینستاگرام

کسب درآمد از اینستاگرام-ساخت شمارش معکوس در اینستاگرام

ساخت شمارش معکوس در اینستاگرام

استیکر شمارش معکوس اینستاگرام

خب دوباری استوری اینستاگرام یه امکان جدید به استوری هاش اضافه کرد . این بار میخوام در مورد استیکر شمارش معکوس اینستاگرام و نحوه استفاده از اون توضیح بدیم . ماهیت اصلی این استیکر که خیلی ها از اون استفاده میکنند که از رخ دادی در آینده سایر افراد رو مطلع میکنند که ما تو این مقاله میخوایم آموزش ایجاد کردن اون رو به طور کامل شرح بدیم . 

همونجور که گفتیم این برچسب برای نشان دادن رویدادهای خاصی در آینده مورد استفاده قرار میگیره که برای تمامی کاربران اینستاگرام قابل استفاده بوده و فقط کافی اینستاگرام خودشون رو به نسخه جدید به روز رسانی کنند . در ادامه این مقاله نحوه استفاده از این برچسب شمارش معکوس رو آموزش خواهیم داد که بتونید از این برچسب در قسمت استوری اینستاگرام برای فالورهای خودتون استفاده کنید 

قابلیت های استیکر countdown:

برچسب countdown قابلیت و ابزار زیادی برای تنظیمات دلخواه نداره و اینستاگرام در این استیکر که ارائه داده برای شما در کل سه امکار تغییر گذاشته . اولین ویژگی امکان انتخاب اسم هستش که شما با استفاده از اون میتونید برای رویداد خودتون یک اسم انتخاب کنید  . که توصیه من به شما باری انتخاب اسم اینه که از اسم های بلند هیچ وقت استفاده نکنید و سعی کنید از اسمی استفاده کنید که بازدید کننده رو به حساسیت و وجد بیاره . مثلا نامی های چون  ( تخفیف 20%) که با تنظیم این مورد و تعیین تاریخ برای کاربران خودتون زمانی رو تعیین میکنید که میتونه با فرا رسیدن به تاریخ تعیین شده از درصد تخفیف استفاده کنند . البته ما توصیه میکنم توضیحات بیشتر را به صورت عکس و یا بعد از تنظیم استیکر شمارش معکوس متن اضافه و توضیحات بیشتر را در پس زمینه استوری خودتون قرار بدید
اما دومین امکان در این برچسب انتخاب و تنظیم تاریخ به مدت چند ماه تا چند ساعت هستش که برای تنظیم اون  در ادامه توضیحات کلی داده خواهد میشه . و سومین امکان نیز تعیین انواع رنگ برای استیکر خودتونه . 

نحوه استفاده و تنظیم برچسب شمارش معکوس اینستاگرام:

در مورد ویژگی های این استیکر جدید اینستاگرام در مطالب بالا توضیحاتی دادیم حالا میخوایم نحوه استفاده از آن را برای شما عزیزان نشان بدیم .  برای شروع مراحل زیر را انجام بدید . 

1_ وارد پیج خودتون از طریق برنامه اینستاگرام شده و سپس وارد قسمت استوری میشید که در ادامه باید از محیط خود عکس یا فیلم ضبط کرده و یا از گالری سیستم خودتون یکی از سند ها را برای تنظیم استوری خود انتخاب کنید.

2_ بعد از انتخاب یک عکس حالا میتونیم با لمس  یا کلیک و بالا کشیده صفحه و یا انتخاب آیکون برچسب در قسمت  استوری برچسب شمارش معکوس رو انتخاب کنید

3_ با انتخاب این استیکر حالا میتونیم با لمس بر روی ” Countdown name ” نام برای رویداد خودمون انتخاب کنیم  و با لمس شمارنده این برچسب حالا میتونید زمان مد نظر خودتون را وارد کنید.

البته برای تنظیم شمارش معکوس در اینستاگرام توجه داشته باشید اگر میخواهید تایمر استیکر خودتون رو بر اساس ماه تنظیم کنید باید کلید گزینه “day all” روشن باشد  و برای تنظیمات بیشتر باید این کلید را خاموش و تایمر خود را تنظیم کنید.

نظرات بازدیدکنندگان